Difference between revisions of "1997.08.07"
Jump to navigation
Jump to search
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
! style="width:5%" | # || style="width:20%" | Title || style="width:25%" | Notes | ! style="width:5%" | # || style="width:20%" | Title || style="width:25%" | Notes | ||
|- | |||
| || SE | |||
|- | |- | ||
| 1. || [[霧と繭]] | | 1. || [[霧と繭]] | ||
|- | |- | ||
| 2. || [[「S」]] | | 2. || [[「S」]] | ||
|- | |||
| || MC | |||
|- | |- | ||
| 3. || [[Erode]] | | 3. || [[Erode]] | ||
Line 28: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| 5. || [[新曲5]] || Early version of [[藍紫色]]. | | 5. || [[新曲5]] || Early version of [[藍紫色]]. | ||
|- | |||
| || Vocal solo | |||
|- | |||
| || SE | |||
|- | |||
| || MC | |||
|- | |- | ||
| 6. || [[刹那]] | | 6. || [[刹那]] | ||
Line 34: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
| 8. || [[秒「」深]] | | 8. || [[秒「」深]] | ||
|- | |||
| || MC | |||
|- | |- | ||
| || | | || |